| Dimensions | 33.69 in |
|---|---|
| Brand | ATX |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3640 |
| Bore | 124.2 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 8 x 180 |
| Size | 17" x 9" |
| Finish | Cast Iron Black |
| Model | AX202 |
| PN | AX20279088712N |
| Weight | 30 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301