| Dimensions | 34.27 in |
|---|---|
| PN | AX20289055700 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 108 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 139.7 |
| Size | 18" x 9" |
| Finish | Cast Iron Black |
| Model | AX202 |
| Brand | ATX |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301