| Dimensions | 27.02 in |
|---|---|
| Brand | ATX |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 106.25 |
| Diameter | 16" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 16" x 8" |
| Finish | Cast Iron Black |
| Model | AX202 |
| PN | AX20268068700 |
| Weight | 24 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301