| Dimensions | 35.92 in |
|---|---|
| PN | AX20179012612N |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 83.06 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 17" x 9" |
| Finish | Matte Bronze / Black Lip |
| Model | AX201 |
| Brand | ATX |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301