| Dimensions | 38.19 in |
|---|---|
| Brand | ATX |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 78.3 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 18" x 9" |
| Finish | Matte Bronze / Black Lip |
| Model | AX201 |
| PN | AX20189050600 |
| Weight | 34 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301