| Dimensions | 46.33 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2250 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 139.7 |
| Size | 20" x 9.5" |
| Finish | Matte Black / Machined Spoke-Stainless Bolts |
| Model | Asagai |
| PN | 2095ASG025140M78 |
| Weight | 42 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301