| Dimensions | 35.98 in |
|---|---|
| Brand | ATX |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2800 |
| Bore | 84.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 130 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Chrome |
| Model | Artillery |
| PN | AX18188036850 |
| Weight | 32 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301