| Dimensions | 38.17 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2700 |
| Bore | 84.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 6 x 130 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Matte Sand On Black |
| Model | Arsenal |
| PN | 1880ARS386130D84 |
| Weight | 35 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301