| Dimensions | 52.9 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3640 |
| Bore | 122.1 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 8 x 165.1 |
| Size | 20" x 12" |
| Finish | Desert Sand |
| Model | Armory |
| PN | 2012ARY-48165D22 |
| Weight | 45 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301