| Dimensions | 28.88 in |
|---|---|
| Brand | TSW |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1980 |
| Bore | 72 |
| Diameter | 19" |
| BoltPatterns | 5 x 112 |
| Size | 19" x 9.5" |
| Finish | Gloss Black / Mirror Cut Face |
| Model | Chicane |
| PN | 1995CHC355112B72 |
| Weight | 24 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301