| Dimensions | 37.5 in |
|---|---|
| Brand | TSW |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1980 |
| Bore | 71.5 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 130 |
| Size | 20" x 10.5" |
| Finish | Matte Black |
| Model | Bristol |
| PN | 2005BRS565130M71 |
| Weight | 32 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301