| Dimensions | 27.07 in |
|---|---|
| Brand | TSW |
| Material | Rotary Forged |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2000 |
| Bore | 71.6 |
| Diameter | 21" |
| BoltPatterns | 5 x 130 |
| Size | 21" x 9" |
| Finish | Gloss Gunmetal |
| Model | Bathurst |
| PN | 2190BAT475130G71 |
| Weight | 28 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301