| Dimensions | 29.13 in |
|---|---|
| Brand | TSW |
| Material | Rotary Forged |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2000 |
| Bore | 76.1 |
| Diameter | 19" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 19" x 9.5" |
| Finish | Semi Gloss Black |
| Model | Blanchimont |
| PN | 1995BMT405120B76 |
| Weight | 25 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301