| Dimensions | 42.25 in |
|---|---|
| PN | MO97589050812N |
| Structure | 1-Piece |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 18" x 9" |
| Finish | Chrome |
| Model | MO975 |
| Brand | Moto Metal |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301