| Dimensions | 52.84 in |
|---|---|
| Brand | Moto Metal |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Gloss Black / Machined Center-Chrome Lip |
| Model | MO202 |
| PN | MO202-20105018NBC |
| Weight | 47.84 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301