| Dimensions | 35 in |
|---|---|
| PN | 2010VIS505130G71 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2000 |
| Bore | 71.5 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 130 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Matte Gunmetal |
| Model | Sascha |
| Brand | Victor Equipment |
| Material | Forged Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301