| Dimensions | 41 in |
|---|---|
| Brand | Victor Equipment |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1500 |
| Bore | 71.6 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 130 |
| Size | 20" x 11" |
| Finish | Hyper Silver / Mirror Cut Lip |
| Model | Lemans |
| PN | 2011VIL365130S71 |
| Weight | 36 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301