| Dimensions | 39.33 × 24 × 11.5 in |
|---|---|
| Brand | Spec-1 |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1796 |
| Bore | 73.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 22" x 9" |
| Finish | Gloss Black / Brushed |
| Model | SPL-002 |
| PN | SPL20222901815GBB |
| Weight | 31 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301