| Dimensions | 39.73 in |
|---|---|
| PN | 2410RMF355120S72 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2300 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 24" x 10" |
| Finish | Silver / Mirror Cut Face |
| Model | Mayfair |
| Brand | Redbourne |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301