| Dimensions | 43 in |
|---|---|
| Brand | Performance Replica |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 71.5 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Chrome |
| Model | PR184 |
| PN | 184C-217350 |
| Weight | 38 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301