| Dimensions | 45.16 in |
|---|---|
| Brand | MSA |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1000 |
| Bore | 115.1 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 4 x 156 |
| Size | 24" x 7" |
| Finish | Chrome |
| Model | Blade |
| PN | M46-024756C |
| Weight | 39.16 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301