| Dimensions | 24.3 in |
|---|---|
| Brand | Motegi |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1280 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 18" x 8.5" |
| Finish | Matte Bronze |
| Model | MR147 CM7 |
| PN | MR14788512635 |
| Weight | 20.3 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301