| Dimensions | 26.77 in |
|---|---|
| Brand | Motegi |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1280 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 18" x 9.5" |
| Finish | Gold |
| Model | MR133 TM5 |
| PN | MR13389512645 |
| Weight | 22.77 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301