| Dimensions | 34.58 in |
|---|---|
| Brand | Helo |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1900 |
| Bore | 72.56 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 20" x 8.5" |
| Finish | Chrome |
| Model | HE919 |
| PN | HE91928512240 |
| Weight | 30.58 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301