| Dimensions | 46.8 in |
|---|---|
| Brand | Foose |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1900 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 22" x 10.5" |
| Finish | Anthracite / Machined |
| Model | Merlot |
| PN | F17222057360 |
| Weight | 40.8 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301