| Dimensions | 41.4 in |
|---|---|
| PN | F148200065+40 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1600 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Chrome |
| Model | Outkast |
| Brand | Foose |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301