| Dimensions | 35.5 in |
|---|---|
| PN | 1880YWN485130G78 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3300 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 130 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Matte Gunmetal |
| Model | Yellowstone |
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301