| Dimensions | 32.66 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2250 |
| Bore | 71.6 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 17" x 8.5" |
| Finish | Matte Bronze / Black Lip Edge-Black Bolts |
| Model | Baker |
| PN | 1785BKR-85127Z71 |
| Weight | 28 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301