| Dimensions | 21.5 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1600 |
| Bore | 132 |
| Diameter | 14" |
| BoltPatterns | 4 x 156 |
| Size | 14" x 7" |
| Finish | Desert Sand |
| Model | Armory UTV |
| PN | 1470ARY364156D32 |
| Weight | 23 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301