| Dimensions | 40.2 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2450 |
| Bore | 112.1 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 17" x 9.5" |
| Finish | Desert Sand |
| Model | Armory |
| PN | 1795ARY066140D12 |
| Weight | 35 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301