| Dimensions | 30.85 × 20 × 10.5 in |
|---|---|
| Brand | Azara |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1800 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 100 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Chrome |
| Model | AZA-508 |
| PN | AZA-508188051001143+35C |
| Weight | 27.61 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301