| Dimensions | 48.43 in |
|---|---|
| PN | ABL10-22901515MS |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1800 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 115 |
| Size | 22" x 9" |
| Finish | Machined Black / Machined Face-Stainess |
| Model | Pollux |
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301