| Dimensions | 46.35 in |
|---|---|
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2250 |
| Bore | 87.1 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 6 x 135 |
| Size | 24" x 10" |
| Finish | Brushed Silver |
| Model | Alpha 6 |
| PN | ABL25-24106330SL |
| Weight | 40.35 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301