| Dimensions | 40.05 in |
|---|---|
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2250 |
| Bore | 100.5 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 22" x 10" |
| Finish | Gloss Black / Milled |
| Model | Alpha 6 |
| PN | ABL25-22106230BK |
| Weight | 35.05 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301